06 грудня 2018 року.  м. Краматорськ. Національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку»

Дата: 26.11.2018 13:48

Запрошуються до участі у національній практичній конференції представники малого та середнього бізнеса. Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу для активізації його в процесі оновлення економіки Донецької області.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Місце проведення конференції: «Авангард – Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернадського). Початок роботи конференції о 10-00. Реєстрація учасників – з 9-00.

У разі участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиленням: http://bit.ly/2EAupT6.

Інформацію щодо участі у конференції просимо надати не пізніше 28 листопада 2018 року за телефоном: