Починаємо працювати з програмою «U-LEAD з Європою»

Дата: 26.11.2018 22:06

Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою» (далі – Програма), у складі експертів Програми, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відібрала від Донецької області 7 кандидатів для участі у другому раунді Фази впровадження Програми (міста Вугледар, Мирноград, Новогродівка, Торецьк, Часів Яр, Соледарська, Шахівська ОТГ (всього від області було подано 11 відповідних заявок).

21 листопада експерти Програми здійснили візит до Шахівської об'єднаної територіальної громади з метою знайомства з громадою та вивчення питання щодо надання інституційної допомоги у підвищенні якості надання послуг відділом «Центр надання адміністративних послуг» Шахівської сільської ради. Під час візиту експерти ознайомились з поточною роботою ЦНАП, зустрілись з керівниками, старостами, депутатами, представниками громадськості сільської ради для знайомства з напрямом  покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»,  який впроваджується  Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida). Експерти детально розповіли про Фазу Впровадження та підтримку в частині надання інституційної допомоги (інтеграція послуг у ЦНАП, тренінгові заходи для персоналу та керівництва громади, програмне забезпечення).

За цим проектом громада отримає інституційну та методологічну допомогу, навчання та тренінги для фахівців ЦНАП, старост та депутатів, навчальні візити до інших областей, де успішно працюють оновлені ЦНАПи. Після укладення декларації між Програмою «U-LEAD з Європою» та Шахівською громадою з 2019 року розпочнеться реалізація намічених планів.

Програма «U-LEAD з Європою»   Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування  Департамент економіки ОДА