Створюємо майбутнє громади разом: запрошуємо мешканців долучитись до написання Стратегії розвитку 2019-2025  Шахівської ОТГ

Дата: 29.11.2018 10:20

Стратегія розвитку території – невід’ємна частина планування сталого розвитку громади. Це «путівник» ОТГ на 5 років, в якому визначені конкретні цілі та механізми їх досягнення.

Написання Стратегії передбачає партнерську взаємодію представників органів місцевого самоврядування, бізнесу, населення та здійснюється за підтримки зовнішніх консультантів – фахівців компанії MLS group (www.mlsgroup.com.ua).

27 листопада відбулося засідання Робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку.

До Робочої групи увійшли: Рожко С.В., Махниборода А.С., Сацура В.М., Бодрий О.А., Антонь І.М., Довгошея М.В., Голованьова О.О., Смердова Н.Г., Омельченко Л.Ю., Іваняк В.В., Шапко С.В., Колос О.В., Штагер Н.Ю., Саржевська Н.М., Мікшун М.В., Новікова О.М., Кедя К.П., Шапко О.Л., Тремба Д.В., Омельченко А.Р., Соболь А.І., Ільєнко Л.М., Мельнішина В.В., Петренко С.В., Шейко О.О., Матюхіна Т.М., Храмова Т.М., Стрюк І.П., Сєргєєв О.О., Лазебник А.Л.

В рамках засідання Робочої групи був визначений план роботи з розробки Стратегії.

Отже, на грудень 2018 в рамках розробки Стратегії заплановані наступні заходи:

1. Збір даних для соціально-економічного профілю громади.  Отримані дані дозволять зробити об’єктивний аналіз проблем та можливостей в різних сферах життєдіяльності громади.

2. Зустрічі з населенням (11-12 грудня). Мета - обговорення нагальних проблем громади та спільний пошук шляхів їх вирішення. Інформація про кількість зустрічей, час та місце проведення буде розміщена найближчим часом на сайті та інформаційних дошках громади. Запрошуються до участі всі охочі!

3. Опитування бізнесу (до 20 грудня 2018 року). Фахівці MLS group проводитимуть опитування представників бізнесу щодо їхнього бачення пріоритетних напрямків розвитку громади.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Стратегії розвитку Шахівської ОТГ або Ви бажаєте долучитись до Робочої групи, звертайтесь за телефонами: 0502044428 (Новікова Олена Миколаївна), 0951490732 (Штагер Наталя Юріївна).