Шановні представники бізнесу Шахівської ОТГ!

Дата: 05.12.2018 11:22

Шановні представники бізнесу Шахівської ОТГ!

У Шахівській об’єднаній територіальній громаді розпочали роботу над створенням Стратегії розвитку ОТГ на 2019-2025 роки. В рамках розробки Cтратегії розвитку громади нашими партнерами з консалтингу – компанією MLS Group (ТОВ «МАРГЕТИНГ ЕНД ЛЕГАЛ СОЛЮШНЗ») здійснюється вивчення громадської думки представників бізнесу у формі експертного опитування.

Мета - проведення дослідження, визначення існуючих проблем в громаді та перспектив її розвитку.  Отримані в ході дослідження дані стануть підґрунтям стратегічного планування розвитку громади, визначення пріоритетних сфер для залучення інвестицій та просування нашої території.

Проcимо Вас взяти участь в опитуванні, тим самим зробивши вагомий внесок у розвиток Шахівської ОТГ.