Майбутнє громади - справа кожного

Дата: 06.12.2018 08:52

Шановні мешканці!

В рамках розробки Стратегії розвитку Шахівської ОТГ будуть організовані зустрічі з населенням.

Мета – обговорення ключових проблем громади та механізмів їх вирішення, а також визначення пріоритетних напрямків для розвитку ОТГ на найближчі 6 років.

Долучайтесь! Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо визначити те, як рухатись далі, і втілити задумане у життя.

Шлях у напрямку розвитку громади передбачає визначення пріоритетів у вирішенні багатьох нагальних проблем. Багато з них є загальновідомими і не новими, проте саме зараз з’являються нові інструменти для їх вирішення. Одним з них і постає Стратегія розвитку громади, особливістю підготовки якої є обов’язкове і безпосереднє залучення громадськості. Давайте разом обговоримо те, яким чином будемо рухатись найближчі шість років, і втілемо результати наших зустрічей у конкретний план дій.

Зустрічі з населенням проводитимуться у новому форматі, а модерація здійснюється зовнішніми фахівцями компанії MLS group.

Чекаємо на Вас на зустрічах:

1) Жителів сіл Никанорівка, Бойківка, Вільне, Іванівка, Нове Шахове, Суворове, Дорожнє, Маяк:

11 грудня о 12:00 в Будинку культури с. Никанорівка (вул. Нова, 2а)

2) Жителів сіл Новоторецьке, Володимирівка, Панківка, Коптєве:

11 грудня о 16:00 в сільській раді с.Новоторецьке (вул. Гагаріна, 15)

3) Жителів сіл Шахове, Торецьке:

12 грудня о 13:00 в сільській раді с. Шахове (вул. М.Ф. Чернявського, 14)

Запланована також окрема зустріч із учнями 9-11 класів, на якій молодь громади матиме змогу озвучити власне бачення розвитку Шахівської ОТГ.

Долучайтесь до створення майбутнього нашої громади!

Якщо у Вас виникли запитання організаційного характеру щодо зустрічей, звертайтесь до старости Вашого села.

Якщо Ви маєте запитання щодо Стратегії розвитку Шахівської ОТГ або Ви бажаєте долучитись до Робочої групи, звертайтесь за телефонами: 0502044428 (Новікова Олена Миколаївна), 0951490732 (Штагер Наталя Юріївна).