Шановні жителі громади, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення!

Дата: 07.12.2018 09:27

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Основою громадянського суспільства є місцеве самоврядування. Тож сьогоднішній день — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї Шавхівської громади.

Хочемо висловити подяку усім, хто причетний до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу — працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду  кращою.
   Дякуємо Вам за любов до рідної громади, самовіддану працю, активність у громадсько-політичному житті. Сподіваємося, що й у подальшому ми зможемо змінювати нашу громаду на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Тож бажаємо усім міцного здоров’я, достатку і благополуччя. І нехай непохитна віра у щасливе майбутнє  додає сили і наснаги!