Турнір із зимової риболовлі в селі Никанорівка.

Дата: 12.12.2018 15:46

Минулої суботи, 08 грудня 2018 року в с. Никанорівка пройшов турнір із зимової риболовлі, за підтримки Шахівського сільського голови Кучеріненка В.М., старости сіл Іваняк В.В. та громадської організації «Віра в людей».

Никанорівський сільський будинок культури організував та провів турнір із зимової риболовлі на ставку «Квадрат», який знаходиться біля села Никанорівка. Перед початком турніру працівник Центру безпеки громадян Шахівської сільської ради провів бесіду з дотримання правил поведінки на льоду.

Усього до зимової риболовлі долучилися 11 учасників, а саме змагання зібрало близько 35 глядачів. Вони активно підтримували рибалок, серед яких визнали «найбільший (за вагою) улов», з призових міць і «наймолодший рибалка». Переможці турніру із зимової риболовлі, які упіймали найбільше риби на вагу, отримали подарунки від Шахівської громади, які вручила Іваняк В.В. та від  громадської організації «Віра в людей», яку представив Рожко С.В..

Поки рибалки змагалися, для глядачів проводилися вікторини і конкурси на рибні теми.

Найактивніші учасники конкурсів також отримували невеличкі сюрпризи.

Завершився турнір частуванням. Гості і учасники поласували рибною юшкою та гарячим чаєм. Сподіваємося, що наступний турнір із зимової риболовлі збере ще більше любителів цього виду розваг, у якому приймуть участь не тільки жителі  Никаноріки а й вся Шахівська громада і це стане для нас традицією.

Такі заходи ще більше згуртовують однодумців, формують командний дух.

Никанорівський СБК висловлює вдячність керівникам за матеріальну підтримку, а всім учасникам за активну участь.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та вдалої риболовлі.