"Святий Миколай на землю сходить"

Дата: 20.12.2018 12:26

Всі чекають Миколая, Всі на світі – кожний край.

Та не кожний, мабуть,  знає, Хто ж то добрий Миколай.

Чому він мандрує світом – Подарунки роздає!

Він за них не хоче плати, Лиш, як то велить Господь,

Батька, матір шанувати, Рідну церкву і народ!

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

19 грудня для учнів початкових класів учні 5-8 класів на чолі з педагогом-організатором Репяк С. В. організували та провели свято Миколая "Святий Миколай на землю сходить".  До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники янголи, які подарували дітям солодкі подарунки.

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.