ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс

Дата: 20.12.2018 12:50

З метою популяризації податкової і митної грамотності та творчого підходу до виховання свідомого ставлення до сплати податків у дітей і молоді Університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс «Податкова абетка» - для учнів 1-4 класів, «Сьогодення та майбутнє податкової і митної справи» – для учнів 5-9 класів, як складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

Стати учасниками конкурсу можуть учні 1-9 класів з усіх регіонів України. Приймаються конкурсні роботи тематичного характеру у форматі А4-А2, а також сюжетні композиції, виконані за допомогою аплікації, колажу, вишивки, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення тощо.

Перший відбірковий етап конкурсу (регіональний) проходитиме у Головних управліннях ДФС в областях та обласних митницях у грудні 2018 року – лютому 2019 року, а другий (фінальний) – на базі Національного університету ДФС України – у березні 2019 року.

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Університету: www.nusta.edu.ua.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

Джерело : Територіальні органи ДФС у Донецькій області