Вітаємо з Новим роком!

Дата: 29.12.2018 11:01

Шановні жителі Шахівської сільської ради!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з наступаючим Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань! Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрійною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове нагадати серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі!

З повагою,

виконавчий комітет Шахівської сільської ради!