Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

У 2018 році майже 4 тисячі донеччан скористалися правом на отримання податкової знижки

Дата: 15.01.2019 15:27
Кількість переглядів: 540

Фото без опису

 

Протягом 2018 року до Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 3823 декларації від мешканців Донецького регіону, сума повернутого по висновках податку на доходи фізичних осіб склала 4,7 млн гривень. Як вже неодноразово нагадувала державна фіскальна служба, у 2018 році громадяни отримали право включати до податкової знижки також витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім`ї першого ступеня споріднення.

З 1 січня 2019 року громадяни мають право на отримання податкової знижки вже за результатами 2018 року. Бажаючі скористатися податковою знижкою заповнюють та подають за місцем реєстрації до 31 грудня 2019 року декларацію про майновий стан та доходи. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення.

Нагадаємо, що податкова знижка надається, якщо фізична особа протягом звітного року понесла витрати на навчання в навчальних закладах усіх рівнів, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, а також витрати, пов`язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Звертаємо увагу громадян, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2018 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано