Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Покровсько – Добропільське управління: промоакція з питань декларування доходів

Дата: 24.01.2019 14:02
Кількість переглядів: 447

Фото без опису

На сьогодні одним із актуальних напрямків роботи органів ДФС є проведення кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, яка наразі триває.

Враховуючи, що якість проведення деклараційної кампанії залежить від забезпечення виконання організаційних заходів, зусилля податківців спрямовані на надання інформаційної допомоги громадянам у цьому питанні. З метою проведення кампанії на належному рівні фахівцями Покровсько – Добропільського  управління ГУ ДФС у Донецькій області використовуються усі можливі методи роботи з громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства та формування податкової культури населення, проводиться повномасштабна консультаційна та роз’яснювальна робота з питань декларування доходів.

Днями фахівці структурних підрозділів Покровсько – Добропільського  управління взяли участь у промоакції «Декларуй!», під час якої ознайомили пересічних громадян м. Покровська з порядком декларування доходів, отриманих у попередньому році, та відповіли на їх запитання з цього приводу.

Надавались роз’яснення: хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, склад податкової знижки, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації.

Доречі, з метою широкого інформування платників у засобах масової інформації, на субсайті Головного управління ДФС у Донецькій області веб-порталу ДФС України у мережі Інтернет, у Центрах обслуговування платників постійно висвітлюється інформація щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан та доходи, категорій платників податку на доходи фізичних осіб, які  мають подавати річну податкову декларацію, переліку доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, та  переліку витрат, що включаються до складу податкової знижки тощо.

У ході проведення заходу було розповсюджено агітаційну друковану продукцію – пам’ятки та листівки з інформацією щодо порядку декларування та  правил заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

         

           Покровсько-Добропільське управління

          ГУ ДФС у Донецькій області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано