Робоча зустріч в Шахівській громаді

Дата: 25.01.2019 09:07

22 січня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Добропільського міського центру зайнятості Вікторії Бугаєць з головою Шахівської об’єднаної територіальної громади Володимиром Кучеріненко.

Під час зустрічі були обговорені питання:

•  організації громадських робіт, в тому числі  розширення видів громадських робіт, організація робіт соціальної спрямованості;
  • активізації бізнес ініціатив серед населення громади;
  • сприяння створенню нових робочих місць, в тому числі за рахунок надання компенсацій єдиного внеску на соціальне страхування;
  • збільшення ступеня поінформованості місцевого населення   про можливість отримання послуг служби зайнятості на території громади;
  • підготовки кадрів, яких не вистачає на території ОТГ.

Також були презентовані нові підходи у роботі служби зайнятості - організація надання послуг кар’єрними радниками та рекрутинг.

Якісне обслуговування населення громади, вирішення проблемних питань місцевого ринку праці, насамперед, залежить від злагодженої роботи всіх зацікавлених сторін та буде сприяти соціальній стабільності.