Як налагодити транспортне сполучення між селами Шахівської ОТГ?

Дата: 25.01.2019 11:54

30 січня о 11:00 в залі засідань Шахівської сільської ради (с. Шахове, вул. М.Ф. Чернявського, 14) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо розвитку пасажирських перевезень в Шахівській ОТГ Донецької області.

Мешканцям громади не вистачає автобусних рейсів, що сполучають ОТГ з районним центром, автобусні перевезення в самій Шахівській ОТГ відсутні. Місцеві жителі вимушені користуються послугами нелегальних перевізників. Громадська організація “Центр UA” разом із представниками ради Шахівської ОТГ та місцевими мешканцями обговорять, як забезпечити потреби мешканців громади у якісних пасажирських перевезеннях.

Питання публічної консультації:

1. Яка кількість рейсів і на які напрямки потрібна для забезпечення пасажирських перевезень мешканців ОТГ?
  2. Як заохотити перевізників працювати на території Шахівської ОТГ?
  3. Де слід взяти кошти для вирішення проблеми з пасажирськими перевезеннями?

Учасники публічної консультації:

• Володимир Кучеріненко, голова Шахівської ОТГ
  • Леонід Сітченко, модератор заходу, представник ГО “Центр UA” в Донецькій області.
  • (Список спікерів буде доповнюватись)

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка  — 095 63 86 971
Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.