Увага!!! Тимчасові зміни в прийомі документів відділом "ЦНАП" Шахівської сільської ради

Дата: 28.01.2019 13:56

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ ТА СУБЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

В зв’язку з тим, що державний реєстратор Шахівської сільської ради з 04 лютого 2019 року буде знаходитися у відпустці, заяви щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно та інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно, а також заяви щодо державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця, внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань відділом «Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради» будуть прийматися з 14 лютого 2019 року.

Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на те, що Ви маєте право з відповідними заявами звернутися до будь-якого ЦНАПу Донецької області.

Відділ «Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради»