Засідання Робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку

Дата: 31.01.2019 14:25

30 січня відбулося засідання Робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку. На ній були обговорені головні складові, які мають важливе значення для подальшого розвитку громади.

Під час засідання Робоча група разом з командою MLS grop:

1. Переглянула резюме етапу збору даних для розробки Стратегії розвитку Шахівської ОТГ на 2019-2025 рік

2. Скорегувала та внесла необхідні правки у  SWOT-матрицю:

-верифікувала сильні та слабкі сторони, можливості та загрози

-співвіднесла сильні та слабкі сторони з можливостями та загрозами

3. Обговорила стратегічні цілі Стратегії розвитку Шахівської ОТГ на 2019-2025 рік

4. Сформулювала загальне бачення візії Стратегії розвитку Шахівської ОТГ на 2019-2025 рік

Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що написання Стратегії розвитку знаходиться на завершальних стадіях.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Стратегії розвитку Шахівської ОТГ або Ви бажаєте долучитись до Робочої групи, звертайтесь за телефоном: 0502044428 (Новікова Олена Миколаївна), 0951490732 (Штагер Наталя Юріївна).