Міністр соціальної політики Андрій Рева провів селекторну нараду щодо впровадження надання житлових субсидій у грошовій формі

Дата: 19.02.2019 15:24

13 лютого 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів селекторну нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, управліннями соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, Ощадбанку і Укрпошти щодо впровадження надання житлових субсидій у готівковій та безготівковій формах.

Під час заходу Міністр поінформував фахівців щодо тих принципових змін, які стосуються системи житлових субсидій.

Так, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який було прийнято Верховною Радою України в листопаді 2017 року, визначено, що пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з 1 січня 2019 року виплачуються споживачу у грошовій формі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Джерело: Міністерство соціальної політики України