Шахівська об'єднана територіальна громада

Виїзний прийом в Шахівській ОТГ

Дата: 20.02.2019 08:42

В черговий раз, згідно графіку, 19 лютого 2019 року відбувся виїзний прийом спеціалістів Добропільського міського центру зайнятості в Центрі надання адміністративних послуг Шахівської ОТГ.  Кар’єрний радник Марина Крижановська надала низку консультацій з питань працевлаштування, підбору роботи, професійного навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, відкриття власної справи  та умов реєстрації в центрі зайнятості.

Виїзні прийоми в Центрі надання адміністративних послуг Шахівської ОТГ відбуваються щовівторка о 9.00. Отримуйте консультаційні послуги фахівців центру зайнятості у зручний для Вас спосіб!