Шахівська об'єднана територіальна громада

Тренiнгове розважальне навчання учнiвської молодi «Лабораторiя успiху» & «Наука - це свiт цiкавих речей».

Дата: 22.02.2019 13:47

17 лютого 2019 року ГО «Вiра в людей» в с. Никанорiвка за пiдтримки старости села та сiльського будинку культури органiзували тренiнгове розважальне навчання учнiвської молодi «Лабораторiя успiху» & «Наука - це свiт цiкавих речей».

До акцiї долучилися вже не тiльки постiйнi учасники, але i завiтав зi своїм виступом працiвник ВСП «Шахтоуправлiння «Добропiльське» ТОВ «ДТЕК Добропiллявугiлля»  «Шахта Добропiльська» електрослюсар поверхнi Садовенко С.О, який продемонстрував основнi моменти фiзичних властивостей земного тяготiння та принципи рiвноваги у оточуючому свiтi. Дiти були в захватi вiд розважального навчання та бажають частiших зустрiчей.

P.S. Наступний виступ вiдбудеться  заплановано органiзувати 10.03.2019 чекаємо всiх охочих. Попереду ще дуже багато цiкавого.