Зі святом 8 Березня!

Дата: 06.03.2019 15:04

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного здоров'я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються всі мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

З повагою,

колектив Шахівської сільської ради!