Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Конкурс проектів міжнародної мобільності

Дата: 11.03.2019 14:15
Кількість переглядів: 604

Фото без опису

 

Програма Culture Bridges (далі - Програма), що впроваджується Британською Радою, яка працює у партнерстві з Європейською мережею національних інститутів культури, оголосила прийом заявок на заключний шостий конкурс фінансування міжнародної мобільності. Програма підтримує розвиток професіоналів секторів культури та креативних індустрій України та сприяє їхній співпраці з партнерами в Європейському Союзі (далі - ЄС).

Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС. Подача заявок відкрита для осіб та організацій в Україні. Серед них: державні установи культури та приватні інституції; митці, творці та креативні підприємці; лідери та впливові представники громад; місцеві організації громадянського суспільства; освітні установи (приватні, державні) та їхні керівники; департамент культури органів місцевого самоврядування. Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС.

Історії поїздок переможців попередніх конкурсів грантів Culture Bridges можна прочитати на сайті: www.culturebridges.eu/success_stories.

Кінцевий термін подання заявки - 11 квітня 2019 року. Тривалість поїздок становить від одного до чотирьох тижнів. Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність складає: 2 250 евро для візитів тривалістю до двох тижнів та 4 000 євро для візитів від двох до чотирьох тижнів.

Детальна інформація про конкурс та правила можна знайти за посиланням: www.culturebridges.eu/international-mobilitvy-grants та на Facebook сторінці Culture Bridges. З додатковими питаннями можна звернутись:+3 80444905600, CultureBridges@britishcouncil.org.ua.

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано