На Львівщині відбудеться форум «AGROPORT WEST LVIV 2019»

Дата: 13.03.2019 13:00

21-23 березня 2019 року у м. Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбудеться проведення Міжнародної виставки та форуму з розвитку фермерства «AGROPORT West Lviv - 2019» (далі - Форум).

Головне завдання Форуму - розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору економіки Західної України, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин тощо, що забезпечуватиме сталий розвиток сільських територій.

В рамках Форуму заплановано проведення 16 інформаційних заходів, серед яких стратегічна сесія: «Впровадження Цілей Сталого Розвитку на регіональному рівні».

Реєстрація учасників Форуму проводитися за тел. (032)235-56-23 та електронною поштою: lviv apk@ukr.net.