Академія краудфандингу 2019 оголошує набір на навчання

Дата: 15.03.2019 10:44

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

Якщо ти гориш своєю справою та хочеш її розвивати, подавай свою заявку на навчання. Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідеї від простих громадян.

Провідні експерти з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-інструментів та інноваційних методик. Щоб стати учасником Академії краудфандингу, підприємці мають описати свою бізнес-ідею та пояснити, для чого і скільки коштів їм для цього необхідно залучити.

Академія краудфандингу це:

-      4 дні живого навчання з провідними експертами-практиками;

-       онлайн-навчання та консультації;

-      супровід у створенні заявки на краудфандинг;

-       запуск кампанії зі збору коштів;

-       унікальний досвід та нові знайомства.

Учасники минулої Академії краудфандингу успішно залучили кошти та навіть знайшли іноземних інвесторів для своїх проектів. Серед прикладів запуску власної справи: наукова-квест гра «Таємна експедиція», WalQlike — екскурсії з загадками, Традиційні килими Полтавщини, VoltyCo — виробництво електричних велосипедів.

Вимоги до учасників:

- мати підприємство/справу/проект, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення;

- команда щонайменше з 2 осіб, бажано з досвідом маркетингу чи комунікацій;

- мати власний або партнерський ФОП;

- готовність інвестувати час та зусилля в навчання в Академії та проведення власної кампанії. У період з березеня по травень планується провести 4 дні офлайн-навчання, щотижневі годинні скайп-конференції та виконання тематичних завдань для підготовки кампанії, витрачаючи щонайменше 10 годин на тиждень на її проведення.

Дати навчання:

29-30 березня — Модуль 1 (місце проведення — Святогірськ,
Донецька область).

13-14 квітня — Модуль 2 (місце проведення — Київ).

Присутність на модулях обов’язкова.

Учасникам покривається проїзд, харчування та проживання.

Реєстрація заявок триває до 21 березня. Залишайте свою заявку за посиланням https://bit.ly/2TCuw7b