Засідання Робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку Шахівської ОТГ на 2019-2025 рік

Дата: 21.03.2019 15:50

20 березня відбулося третє засідання Робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку. Разом із командою MLS group жваво обговорили:

1. перший розділ Стратегії, який складається з опису різних сфер життя громади
  2. матрицю SWOT – аналізу
  3. Стратегічні та операційні цілі.

Також обговорили концепцію завдань та програмних компонентів, які сприятимуть досягненню цілей. На завершення, розглянули представлені логотипи громади. Незабаром зможемо обрати той, який буде ідентифікувати ОТГ серед інших. Але зробимо це усією громадою! Кожен мешканець матиме можливість долучитися до прийняття цього рішення =)

Вже незабаром з чернеткою Стратегії розвитку Шахівської ОТГ на 2019-2025 рік зможе ознайомитись кожен! Для цього будуть проведені зустрічі з мешканцями, дата і час буде повідомлена додатково.

Якщо у Вас виникли запитання щодо Стратегії розвитку Шахівської ОТГ або Ви бажаєте долучитись до Робочої групи, звертайтесь за телефоном:

0502044428, 0951490732
Контактна особа: Новікова Олена Миколаївна, Штагер Наталя Юріївна