В м. Добропілля: тривають інструктажі із членами виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки

Дата: 25.03.2019 10:45

Співробітники ДСНС проводять протипожежні інструктажі з усіма головами та членами виборчих дільниць. Так, 22 березня подібну зустріч із членами виборчих комісій Добропілля, Добропільського району та Шахівської сільської ради провели співробітники 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Особливу увагу звернули на відповідність протипожежним нормам шляхів евакуації, справність електрогосподарства, систем оповіщення та пожежогасіння, наявність та відповідність нормам первинних засобів пожежогасіння.

Окрім цього, фахівці Служби порятунку вручили Листи-рекомендації щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки та роздали пам’ятки з алгоритмами дій в разі виникнення пожежі на виборчій дільниці.

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області