Про новації в оподаткуванні юридичних осіб - під час семінару  в м. Покровськ

Дата: 27.03.2019 08:41

Нещодавно фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області провели семінар у м. Покровськ за присутності телебачення «Капрі» з актуальних питань адміністрування податку на додану вартість, місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати.

Присутні обговорили зміни в оподаткуванні екологічного податку, передбачені п.п.240.7 ст.240, п.п.242.4  ст.242, п.п.243.4 ст.243 Податкового кодексу України в частині оподаткування податку за викиди двоокису вуглецю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині внесення змін до форми податкової декларації, затвердженої Міністерством фінансів України від 15.11.2018 №897, а також актуальні питання щодо оподаткування плати за землю юридичних осіб.

Крім цього, платники дізнались про новації в оподаткуванні ПДВ та  особливості реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, передбачені Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 21.02.2018  № 117.

Вже неодноразово під час семінарів, і цього разу, працівники Покровсько-Добропільського управління нагадали про переваги використання інформаційно-телекомунікаційної системи ДФС України «Електронний кабінет», та зазначили, що це не тільки пріоритетний напрямок у розвитку партнерських відносин між органами ДФС та платниками податків, а й реальна економія робочого часу та коштів платників податків, гарантоване оперативне відстеження змін та нових форм звітності, арифметичний контроль за показниками звітності і уникнення черг при її поданні (у особистому кабінеті доступні новини, інформація з реєстрів, податковий календар, контакти та адреси центрів обслуговування платників, облікові дані платника, бланки податкової звітності).

Наприкінці заходу державні службовці наголосили на необхідності правильного заповнення реквізитів платіжних документів, а також відповіли на запитання присутніх та надали практичні поради щодо застосування норм податкового законодавства у конкретних ситуаціях, які виникають під час ведення бізнесу.

Проведення таких заходів є ефективним механізмом налагодження партнерських  взаємовідносин між державою і бізнесом.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області