A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Переваги подання податкової звітності в електронному вигляді

Дата: 29.03.2019 08:32
Кількість переглядів: 511

 

 

Покровська ДПІ Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує платникам податків про переваги подання звітності до фіскальної служби засобами телекомунікаційного звязку. Звітування в електронному вигляді має ряд незаперечних переваг: 

- економія часу платників податків, адже відпадає необхідність відвідувати податкову інспекцію та витрачати час на подання звітності, яку достатньо сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм і передати через мережу Інтернет до податкового органу; 
- зникає потреба слідкувати за оновленням бланків звітності, так як програма оперативно оновлює формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій, платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів); 
- всі звіти автоматично перевіряються на наявність помилок та описок; 
- платник податків отримує підтвердження доставки звітності (фіскальна служба надсилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного
зв'язку); 

- суб'єкти господарювання отримують можливість перевірити надходження платежів та відслідковувати наявність податкового боргу. 

Для подання звітів в електронному вигляді необхідно: 
- отримати особистий ключ електронного цифрового підпису в одному з Акредитованих Центрів сертифікації ключів; 

- за допомогою отриманого електронного ключа зареєструватися в Електронному кабінеті платника податків, який розміщено на сайті ДФС України та доступний за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua.
- подати заяву до Договору про визнання електронного документообігу (після отримання квитанції про приєднання до електронного документообігу можна звітувати до контролюючого органу в електронному вигляді).

З початку року, станом на 01.03.2019, до Покровської ДПІ платниками подано понад 18 тисяч декларацій, звітів, розрахунків, як в паперовому, так і в електронному вигляді. Засобами телекомунікаційного зв’язку надійшло 83% документів від всієї звітності, в тому числі через Електронний кабінет платника.

            Шановні суб’єкти господарювання! Звітуйте в електронному вигляді - це зручно, комфортно, оперативно.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано