Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Шахiвська ОТГ разом з ГО «Вiра в людей» в с. Никанорiвка продовжують втiлювати мрiї дiтей i дорослих  у життя.

Дата: 02.04.2019 09:06
Кількість переглядів: 670

 

Фото без опису

 29.03.2019 залучившись пiдтримкою Шахiвської громади, старости села та завідувача Никанорівського сiльського будинку культури в розважальному форматi цiкавих речей, iнiцiативними мешканцями вiд ГО «Вiра в людей» було проведене розважальний показ науково-практичних речей у iмпровiзованому центрi науково-технiчної творчостi учнiвської молодi «Лабораторiя успiху» & «Наука - це свiт цiкавих речей».

 Дiти з задоволення сприймали iнформацiю позашкiльної програми з пiзнавання таких фiзичних та хiмiчних явищ як: теплопровiднiсть матерiалiв, хiмiчна реакцiя хлориду кальцiю з карбонатом натрiю та з задоволенням прийняли участь у  iнших цiкавих дослiдах. Найбiльш вразив пiдлiткiв експеримент «Вибух барв в молоцi».

Бажаємо не стояти осторонь та приєднуватися до нового формату дозвiлля не тiльки дiтей, але запрошуємо до спiвпрацi дорослих та не байдужих мешканцiв i органiзацiй, якi можуть допомогти у розвитку нового направлення з проведення дозвiлля пiдлiткiв.

Мета центру долучити громадян до нового пiдходу до наукових речей та зацiкавити молодь до вивчення шкiльного матерiалу, не манерою з «ПIД ПАЛКИ, а зацiкавити їх розважальними експериментами та дослiдами».

 

P.S.  На вулицi вже настає тепла погода i Шахiвська ОТГ разом з ГО «Вiра в людей» планує розробити план з впровадження експериментального мобiльного (виїзного) центру науково-технiчної творчостi учнiвської молодi, для цiєї мети вже придбанi: електроннi конструктори та електронний мiкроскоп i найближчими часом розпочнуться перемовини з виїзного виступу у с. Володимирiвка та с. Новоторецьке. Якщо буде отримано позитивний результат i пiдтримка громадськостi виступи будуть проводитись i в iнших населених пунктах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано