Шахівська об'єднана територіальна громада

Виїзд Мобільного соціального офісу

Дата: 03.04.2019 11:40

З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки, підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту та надання консультацій мешканцям району безпосередньо за місцем їх проживання, 2 квітня 2019 року відбувся виїзд Мобільного соціального офісу до Шахівської сільської ради.

До спеціалістів управління звернулися громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги та з інших питань.

Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства, здійснено прийом заяв та документів.