Участь гуртківців у весняній сесії Природничої школи у м. Києві

Дата: 03.04.2019 11:46

Фото без описуЗ 25 по 29 березня 2019 року вихованці центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Паньковець Дар’я, Скрипнік Камілла, Крайня Люба пройшли навчання у Природничій школі учнівської молоді (ПШУМ) в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
   Природнича школа об`єднала обдарованих учнів з усіх регіонів України.

Паньковець Дар`я, Скрипнік Каміла, Крайня Люба вже другий рік навчаються у Природничій школі, весняна сесія для них остання, наші дівчата склали випускні іспити в науковому відділенні «Біологія» на відмінно.
Фото без опису    29 березня відбулося нагородження випускників ІІ курсу навчання Дар’я, Люба та Каміла урочисто отримали свідоцтва про позашкільну освіту в Природничій школі НЕНЦ МОН України.
   Для керівників учнівських делегацій діяв Університет педагогічних знань.
   Директор НЕНЦ доктор педагогічних наук, професор Вербицький Володимир Вікторович провів лекцію за темою: «Організація науково-дослідницької роботи як умова забезпечення якості позашкільної освіти».
   Карамушка В.І., завідувач кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» доцент, кандидат біологічних наук виступив з цікавою лекцією «Збереження біорізноманіття в контексті здоров’я людини: дослідження і освіта».
Фото без опису   Під час проведення сесії ПШУМ між керівниками делегацій відбувся обмін досвідом роботи, обговорювались актуальні питання позашкільної еколого-натуралістичної освіти.
   Кожен керівник делегації пройшов навчання по підвищенню кваліфікації за короткостроковою формою (20 академічних годин), взяли участь у семінарі-практикумі «Науково-дослідницька робота як умова забезпечення якості позашкільної освіти».
 Після закінчення навчання всі учасники отримали сертифікати.

Методист Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Сабірова І.М.