УРЯД ВНІС ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 03.04.2019 11:52

Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху. Рішення прийняте для забезпечення контролю за наявністю договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відповідними підрозділами Національної поліції України.

Рішення уточнює перелік документів, які підтверджують наявність страхового захисту у власників наземних транспортних засобів, та впроваджує можливість для власників підтвердити наявність внутрішнього електронного договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відомостями в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Постанова забезпечить підвищення рівня безпеки дорожнього руху та сприятиме підвищенню рівня довіри до страховиків.

Джерело: Урядовий портал.