Весняна толока "За чисте довкілля"

Дата: 18.04.2019 11:35

Шановні жителі Шахівської громади!

19 квітня 2019 року на території Шахівської громади буде проводитись толока «За чисте довкілля.

З приходом весни та наближенням найбільшого християнського свята – Великодня, звертаємось до всіх жителів громади із закликом подбати про благоустрій, наведення належного порядку на наших вулицях та прилеглих до будинків територій.

Всі ми хочемо жити в громаді, де чисті й затишні вулиці, пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Але як не прикро про це говорити, через байдужість, багато з наших вулиць й прилеглих до них територій, після зими скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку.

Але разом ми можемо зробити нашу громаду кращою. Саме тому, продовжуючи традицію проведення толок, ми запрошуємо всіх громадян до участі у весняному прибиранні. Ми закликаємо приєднатися до толоки підприємців, керівників установ і організацій та відновити практику проведення санітарних днів по прибиранню прилеглої і закріпленої території.

Відтак, чистота і благоустрій наших сіл, повинні стати справою честі всіх жителів.

Закликаємо всіх керівників установ, організацій, приватних підприємців, жителів громади подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших славних предків.

Для участі у толоці не потрібно чекати спеціального запрошення. Кожен житель громади може долучитися до справи і прибрати сміття.

Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.

Не залишайтесь байдужими!

З повогою,

Виконавчий комітет Шахівської сільської ради!