Обрання логотипу Шахівської ОТГ.

Дата: 22.04.2019 09:53

Шановні мешканці Шахівської ОТГ!

Пропонуємо вам долучитись до обрання логотипу Шахівської ОТГ.

В рамках розробки Стратегії розвитку зроблені перші кроки у створенні бренду громади: розроблено три варіанти логотипу громади.

Для чого нашій громаді логотип?

Логотип – один з ключових елементів брендингу. Існує думка, що логотипи потрібні тільки великим бізнес-компаніям (наприклад, Nike, CocaCola). Це не так! Сьогодні громади України функціонують у площині ринкових відносин, тож, мусять підлаштовуватись під умови ринку, зокрема, займатися своєю рекламою для привернення уваги інвесторів, нових суб’єктів бізнесу, нових мешканців тощо.

Тож, логотип – візуальний атрибут бренду, необхідний для просування громади.

Яким має бути логотип і чому не достатньо гербу?

Логотип має бути простим, універсальним, функціональним, легко запам’ятовуватись та мати в своїй основі оригінальну ідею.

Логотип – це «обличчя» громади, за яким її впізнають.

Відмінність логотипу від офіційної геральдики (гербу) в тому, що в ньому не використовуються «прямі» смисли, тобто, умовно реалістичні зображення рослинності, тварин тощо. Логотип є більш простим у символіці, але більш метафоричним за змістом.

Офіційна геральдика зберігається та надалі використовується, але вона надто складна для запам’ятовування, тому в презентаційних цілях використовується логотип.

Де саме буде розміщуватись обраний нами логотип?

1. На сторінках онлайн ресурсів – офіційному сайті та сторінках в соціальних мережах.

2. На друкованій продукції – візитівки, бланки, грамоти, листи подяки, привітальні листівки, інша поліграфічна і рекламна продукція.

3. На іміджевій продукції – сувенірна продукція, фірмовий стиль творчих колективів, спортивних команд тощо.

Як можна долучитись до вибору логотипу Шахівської громади?

Крок 1. Ознайомтесь із 3 варіантами логотипу: уважно подивіться на зображення, вчитайтесь в опис до кожного.

Крок 2. Перейдіть за посиланням і оберіть той варіант, що на вашу думку найбільше підходить нашій громаді.

Крок 3. Розкажіть друзям та родичам, що мешкають у Шахівській ОТГ про можливість долучитись до вибору логотипу =)

Нагадуємо, голосування триває до 30 квітня.

Оголошення результатів 3 травня.

Посилання для голосування тут .