Засідання чергової сесії Шахівської сільської ради

Дата: 13.05.2019 10:32

Шахівська сільська рада повідомляє, що 15 травня 2019 року о 10.00 відбудеться засідання 43 сесії Шахівської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження проекту рішення про затвердження Положень та ставок місцевих податків та зборів на території Шахівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Штагер Наталя Юріївна - завідувач юридичного сектору

2. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії сільської ради від 21.12.2018  № VІІ-39/3 «Про бюджет сільської ради на 2019 рік.

Доповідач: Новікова Олена Миколаївна – завідувач фінансово-економічного сектору

Співдоповідач: Шейко Олександр Олександрович – завідувач сектору освіти, молоді  та спорту, культури та туризму

3. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шахівської сільської ради на 2019 рік.

Доповідач: Новікова Олена Миколаївна – завідувач фінансово-економічного сектору

4. Про створення тимчасової комісії з виявлення безхазяйних об’єктів і майна на території Шахівської сільської ради та затвердження Положення про комісію з виявлення безхазяйних об’єктів і майна на території Шахівської сільської ради.

Доповідач: Бодрий Олег Анатолійович – завідувач земельно-екологічного сектору

5. Земельні питання.

Доповідач: Бодрий Олег Анатолійович – завідувач земельно-екологічного сектору

6. Різне.

(Про надання матеріальної допомоги мешканцям Шахівської сільської ради: Боднарюк В.С., Щегловій Р.О.)

Доповідач: Кучеріненко Володимир Миколайович - сільський голова

Сільський голова                                                                                           В.М. Кучеріненко