Працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області долучилися до Дня вишиванки

Дата: 16.05.2019 13:07

З гордістю одягнувши вишиванку, прийшли сьогодні на свої робочі місця працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, чим виразили свою громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Це свято, як і сама українська вишиванка, є самобутнім та символічним. Споконвіків саме це національне вбрання вважається візитною карткою нашого народу, а кожен візерунок на ньому наділений особливими змістом, символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Популяризація етнічного національного вбрання, на думку державних службовців, у сьогоднішніх умовах покликана вкотре продемонструвати, що вишиванка - органічна частина нашого життя, культури, світосприйняття, яка символізує єдність українців та шанобливе ставлення до історичних традицій.

Шануймо славне минуле України, зберігаймо її духовні цінності та самобутню культуру, щоб передати ці надбання наступним поколінням.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області