У здоровому тілі – здоровий дух: податківці прийняли участь у Першому Покровському марафоні

Дата: 22.05.2019 14:43

Працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Марина Андреєва, Ірина Губанова та Вікторія Долженко разом із представниками спецпідрозділу податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області прийняли участь у Першому Покровському марафоні, що відбувся в рамках святкування Дня Європи під гаслом «За мир на Донбасі» та  мав на меті проведення благодійної акції по збору коштів на лікування хворих дітей.

У знак відзначення своїх гарних спортивних результатів під час марафону, податківці розвернули прапор фіскальної служби України.

Участь у таких заходах спряє скріпленню колективного духу, єднає, а також наповнює фізично і духовно.

Покровсько-Добропільське управління

У ДФС у Донецькій області