День Європи – свято, що єднає

Дата: 22.05.2019 14:48

Працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області прийняли участь у заходах з нагоди святкування Дня Європи у місті Покровську.

Цей святковий день у місті відзначився розмаїттям яскравих і цікавих заходів, презентацій, конкурсів та розваг. По традиції, на головній площі міста розвернули величезний прапор Європи, який  символізує солідарність та гармонію між народами континенту. До цієї акції залучились і податківці.

День Європи  - свято спільних цінностей та традицій  європейських держав. Ми, українці, поряд із збереженням власної історії та культури, маємо «відкрити Європу», кожний для себе… І. також, не забувати, що вона починається у серці кожного з нас.