Оздоровлення дітей Шахівської сільської ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Дата: 28.05.2019 14:58

Шахівська сільська рада повідомляє, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 07.12.2018 №456/163-18-ОД «Про організацію соціальної реабілітації дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у 2019 році затверджено графік заїзду дітей.

Графік заїзду дітей шкільного віку на ІІ півріччя

• з 12 липня  по 01 серпня в кількості 5 осіб;
  • з 21 жовтня по 11 листопада в кількості 10 осіб.

Графік заїзду дітей дошкільного віку на ІІ півріччя

- з 21 жовтня по 11 листопада в кількості 3 особи

Діти повинні бути забезпечені:

1. Виписками з календарних планів навчальних програм, необхідною шкільною канцелярією для продовження навчання (під час навчального року), санаторними та психолого-педагогічними картками, довідками про стан фізичного і психофізичного здоров’я (з переліком хронічних захворювань), сезонним, спортивним одягом, взуттям, предметами особистої гігієни.

2. Фотографіями, копіями свідоцтв про народження, даними про родичів дитини (прізвище, ім’я та по-батькові, їх адреса, телефон), психолого-педагогічною картою з відміткою про схильність дитини до негативних проявів (якщо такі мали місце).

3. Медичну документацію:

-        довідка про стан здоров’я (форма 079/о);

-        довідкою лікаря-дерматолога;

-        довідкою про епідоточення (термін дії довідки 3 дні);

-        довідкою про профілактичні щеплення (копія форми 063/о);

-        довідкою про флюорографічне обстеження органів грудної порожнини (з 15 років);

-        довідкою з територіальної санітарної служби про епідоточення (для шкіл- інтернатів).

Згідно з діючим законодавством, до Центру не можна направляти дітей:

-        із захворюваннями в гострому періоді;

-        з хронічними хворобами в стані загострення;

-        з інфекційними, паразитичними захворюваннями та дітей, які мали контакт з такими хворими до закінчення строку ізоляції;

-        хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму, епілепсію;

-        з усіма формами туберкульозу та венеричними захворюваннями;

-        з вродженими вадами серця за наявності недостатності кровообігу будь-якого ступеню, з пароксизмальною тахікардією;

-        з усіма захворюваннями, які потребують сторонньої допомоги в обслуговуванні;

-        з судомними нападами, епілептиформними еквівалентами, синкопальними станами;

-        з розумовою відсталістю важкого та глибокого ступеню, паталогічним

розвитком, особистості з вираженими розладами поведінки;

-        з кровотечами, що часто повторюються та супроводжуються великою втратою

крові;

- з залежністю від психоактивних речовин та алкоголю (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 12.01.2009 № 4 «Про направлення дітей на санаторно- курортне лікування в санаторно-курортні заклади (крім туберкульозного профілю)»,

зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.02.2009 за № 100/16116.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням тут або

у завідувача сектору освіти, молоді та спорту, культури і туризму Шахівської сільської ради Шейка Олександра Олександровича за адресою:

вул. М.Ф. Чернявського, 14

с. Шахове