Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Шахівській школі.

Дата: 31.05.2019 15:10

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
З нагоди цієї дати 31 травня в Шахівській ЗОШ були проведені заходи: інтелектуально-розважальна гра-квест «Подорож у Країну Дитинства», конкурс малюнків на асфальті «Хай завжди буде сонце!», караоке на майдані. До участі в них були залучені учні 1-11 класів.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.