Святкування Дня захисту дітей в с. Никанорівка...

Дата: 04.06.2019 14:44

За ініціативи ГО «Віра в людей» та сільського будинку культури, підтримки старости села та  Шахівської сільської ради, в рамках ряду заходів присвячених до міжнародного свята «День захисту дітей», було організоване дводенне втілення мрій дітей та дорослих у буденне життя.

• Проведене урочисте відкриття свята (з конкурсами, розвагами, іграми та призами для  малечі);
  • Сільській бібліотеки було передано книги, які були зібрані при проведенні акції організованою ГО «Віра в людей»;
  • Організовано майстер класи від імпровізованого центру науково технічної творчості з залученням старшокласників у науковій демонстрації;
  • Приємним здивуванням і гостем свята був виступ аніматора з м.Добропілля «КАРАМЕЛЬКИ»;
  • Але найбільше враження та задоволення діти отримали від сумісного походу зі своїми батьками, з ночівлею в палатках у Гектовському лісі біля водойми. Де була організовано нічний показ фільму та дослідження навколишнього світу під мікроскопом.

P.S.1  Багато людей нас називають безумцями, але ми бачимо що наші кроки втілюють дитячи мрії в життя і надають натхнення дорослим. Давайте разом зробимо світ навколо нас більш цікавішим та різноманітним. Діти – це наше майбутнє і ми зробимо все щоб вони зростали щасливими. Долучайтесь до втілення мрій у життя.

P.S.2  Ми вдячні всім не байдужим хто приєднався до втілення мрії у буденне життя.

Джерело: ГО "Віра в людей".