Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».!

Дата: 06.06.2019 14:39

За підтримки Німецько-українського партнерського проекту «KVP Ukraine» Донецькою торгово-промисловою палатою розпочато прийом заявок на участь у ІІІ Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».

Основною метою Конкурсу, який проводиться з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес-ідею.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням: http://bit.ly/2I43PjU

Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в Маріуполі.

Більш детальну інформацію щодо проведення та участі у Конкурсі можна отримати, звернувшись до контактних осіб:

Іванова Наталя +38 (050) 471-44-40 (business4women.ua@gmail.com);

Казілова Аріна +38 (050) 460-77-79.