Робота імпровізованого центру науково технічної творчості учнівської молоді с.Никанорівка.

Дата: 11.06.2019 14:03

7 червня 2019 року за ініціативи ГО «Віра в людей» та сільського будинку культури, підтримки старости села та  Шахівської об’єднаної територіальної громади, в селі Нове Шахове проведено майстер класи від імпровізованого центру науково технічної творчості учнівської молоді с.Никанорівка. Дітей зацікавили не тільки хімічно-фізичні досліди, але можна впевнено сказати, що дебютна програма від Гришкової Юлі з приготування мила ручної роботи набула прихильників і від дорослих. По закінченню майстер класів, на відкритому повітрі проведений показ мультфільму від імпровізованого кінотеатру «Мрія».

P.S. Велика подяка сімї Подлесних, без них виїзний дебютний виступ у нас би не вийшов.

Ми вдячні всім не байдужим хто приєднався до втілення мрії у буденне життя маленького, але душевного села.

Джерело: ГО «Віра в людей»