Семінар для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств «День поля - 2019».

Дата: 02.07.2019 15:22

05 липня 2019 року на базі селекційного центру Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва НААН (Харківська обл., Харківський р-н, с. Елітне) відбудеться науково-практичний семінар «День поля - 2019» присвячений 140-річчю від дня народження видатного вченого селекціонера-рослинника, академіка В.Я. Юр'єва.

Реєстрація учасників науково-практичного семінару відбудеться 05.07.2019 з 08-30 до 09-00 годин.

Початок роботи науково-практичного семінару о 09-00.

Під час науково-практичного семінару учасники мають можливість ознайомитися зі здобудками колективу науковців, агротехнологічними та селекційними досягненнями Інституту рослинництва їм. В .Я. Юр'єва, оглянути та ознайомитися з демонстраційно-технологічними посівами польових культур.