Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 31.07.2019 13:44

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису       Зі схемами санітарного очищення населених пунктів Шахівськоїх сільської ради можна ознайомитися за посиланням тут.