Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата: 01.08.2019 15:59

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011    № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» Добропільська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації: «Внесення змін до детального плану території Октябрського родовища Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів під розміщення (розширення) об'єктів виробничої потужності пов'язаних з видобуванням вогнетривких глин» (далі ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Метою проекту ДПТ є продовження робіт по видобуванню корисної копалини ПрАТ «ОГНЕУПОРНЕРУД»

Проект ДПТ складається із пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів. Проектом ДПТ дана оцінка існуючої ситуації та визначені основні принципи планування та використання території.

У звіті про стратегічну екологічну оцінку здійснено оцінку впливу від розміщення (розширення) об'єктів виробничої потужності пов'язаних з видобуванням вогнетривких глин на довкілля (вплив на геологічне середовище, земельні та водні ресурси, на атмосферне повітря, флору і фауну, об'єкти ПЗФ, а також на стан здоров’я і умови життєдіяльності населення)

Основні техніко-економічні показники

Назва показника

Од. виміру

В межах території проектування

В межах території ДПТ

Площа території в межах проекту ДПТ

га

в т.ч.: - територія сільськогосподарського призначення

- територія виробничого призначення

- територія зелених насаджень

25.3

- територія лісогосподарського призначення

- територія транспортної інфраструктури

23.2

- територія рекреаційного призначення

- територія населеного пункту

- територія водних об’єктів

га

Площа спеціального дозволу на користування надрами

Площа гірничого відводу

га

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування

Добропільська районна державна адміністрація

Відомості про замовника та розробника  проекту ДПТ та підстави розроблення

Замовником розроблення ДПТ є Добропільська районна державна адміністрація

- Розробником – ФОП Віх О.В.,  кваліфікаційний сертифікат від        02 березня 2017 року серія АА № 003718

Інформація про місце та строки ознайомлення

З проектом ДПТ та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо ознайомитися у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Добропільської райдержадміністрації з 01 серпня 2019 року за адресою: вул. Московська, буд. 1, каб. 5, м. Добропілля, Донецька область або на офіційному сайті Добропільської райдержадміністрації  за адресою

email: dobrda.gov.ua/mistoduduvannia/do-vidoma-meshkantsiv-raionu

Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Головний спеціаліст, архітектор Міргородський Олександр Іванович, 099-451-17-05

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Пропозиції до проекту ДПТ та звіту приймаються в термін з                  01 серпня 2019 року по 02 вересня 2019 року. Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Добропільської районної державної адміністрації, за адресою: вул. Московська, буд.1, м. Добропілля, Донецька обл., 85000, кабінет 5, або на електронну адресу: gkhdobrrda@gmail.com

Анонімні пропозиції та які були подані після встановленого строку не розглядаються.

Інформація про дату, час проведення громадських слухань

Громадські слухання відбудуться 05 вересня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Шахове, вул. Чернявського, буд.14 (приміщення адміністративної будівлі сільської ради).

Головний спеціаліст, архітектор відділу містобудування,

архітектури та житлово-комунального господарства

Добропільської райдержадміністрації                                  О.І.  Міргородський