Дата: 30.08.2019 10:30

Управління Державної казначейської служби України у м.Добропіллі Донецької області повідомляє, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018р. ? 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні“ буде змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN.

Зазначені рахунки вступають в дію з 01.10.2019р.

З 01.10.2019р.до 31.10.2019р. діє перехідний період, а з 01.11.2019р. - у постійному режимі.

Реквізити рахунків розміщені на офіційній Вебсторінці головного управління Державної казначейської служби України у Донецькій області.