75 роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках

Дата: 06.09.2019 15:17

Вшановуючи пам’ять жертв примусової депортації з українських земель, враховуючи шкоду, яку їм завдали комуністичні режими, що призвело до знищення національної ідентичності та культури, з метою відновлення історичної справедливості та інформування суспільства про процес примусового виселення українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках було проведено урок історії  "Україна в повоєнний період" , інформаційні години  «Межею чужини розірване життя".