Покровсько – Добропільське управління: з початку року легалізовано працю майже 5 тисяч громадян

Дата: 16.09.2019 10:13

«Питання недопущення використання суб’єктами господарювання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати найманим працівникам залишається на пильному контролі податківців», - звернула увагу платників податків начальник  Покровсько - Добропільського управління  ГУ ДПС у Донецькій області Алла Єльникова під час чергової зустрічі у м. Покровську.

У цьому напрямку роботи фахівці Покровсько – Добропільського управління мають певні результати. Так, за січень-серпень 2019 року легалізовано працю 4756  громадян. При цьому, до бюджету додатково надійшло 8,3 млн.грн. єдиного внеску, 13,млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб та 0,млн. грн. військового збору.

В т.ч. у серпні легалізовано працю 682  громадян, бюджет додатково отримав 1,9 млн. грн. єдиного внеску.

Крім того, за вісім місяців поточного року виявлено та залучено до державної реєстрації 930 громадян, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність. За результатами проведених заходів щодо легалізації їх підприємницької діяльності сплачено 0,3 млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб, 1,0 млн. грн.  єдиного внеску та 1,0 млн. грн. єдиного податку.

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області