Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Дата: 16.09.2019 15:52
Кількість переглядів: 752

 

   Напередодні Дня рятувальника начальник 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, Віталій ДОНЕЦЬ, розповів про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Реалізація Стратегії реформування системи ДСНС здійснюється за такими напрямками:

  • перехід від державного нагляду у сфері пожежної і техногенної безпеки до системи запобігання надзвичайним ситуаціям європейського зразка;
  • переглядаються нормативно-правові акти у сфері пожежної та техногенної безпеки, в частині зменшення тиску на бізнес, спрощення підприємницької діяльності та наближення національного законодавства у цій сфері до законодавства країн ЄС, імплементації європейських стандартів відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС, із запровадженням ризик-орієнтовного підходу до управління техногенною та пожежною безпекою;
  • вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації;
  • для розвитку руху добровільних пожежних, створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів та Центрів громадської безпеки, як нового напрямку комплексного надання населенню послуг з питань рятувальної і медичної справи та охорони громадського порядку, ДСНС організовано активну співпрацю із заінтересованими органами влади та громадськими організаціями. Так, на сьогоднішній день у Добропільському районі створено три таких центри – у с. Шахове, м. Білозерське та смт. Новодонецьке.
  • підвищення спроможності органів управління та підрозділів ДСНС до ефективного захисту населення та територій від пожеж та надзвичайних ситуацій. Основні зусилля зосереджено на технічному переоснащенні сучасною технікою, аварійно-рятувальними засобами та спеціальним обладнанням сил цивільного захисту, які входять до системи ДСНС, у тому числі із залученням міжнародної технічної допомоги.
  • також постійно здійснюються заходи щодо підвищення спроможностей піротехнічних підрозділів у сфері гуманітарного розмінування, в тому числі шляхом міжнародного співробітництва.
     

Начальник 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано