Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Покровсько – Добропільське управління: за вісім місяців платники податків отримали більше 27 тисяч  адміністративних послуг

Дата: 17.09.2019 09:49
Кількість переглядів: 390

 

    Діджиталізація податкових процедур (використання сучасних цифрових технологій), розширення переліку електронних сервісних функцій, відкритість і прозорість адміністрування – основні принципи сучасної податкової служби.

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування є одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників (далі - ЦОП) створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги:  реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі  ГУ ДПС у Донецькій області (dn.tax.gov.ua), так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Протягом січня – серпня  п.р. працівниками управління надано 27345 різних адміністративних послуг.

14320 громадян скористувались найбільш популярною серед послуг -  видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Найбільш запитуваними послугами також є:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5651,

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1534,

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1189 послуг.

 Платникам податків видано  787 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 1613 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 929 суб’єктів господарської діяльності. 

 Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в ЦОП, які функціонують у м.м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт. Олександрівка з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45  за адресами:

ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидове, вул. Гоголя, буд.1;

ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19;

ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський  (Радянський), буд 4;

ЦОП Олександрівської ДПІ: смт. Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

Крім цього, адміністративні послуги можна отримати у м. Авдіївка, за адресою: вул. Молодіжна, буд. 7, каб. 308, (пункт надання адміністративних послуг ЦОП Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ).

           

Покровсько-Добропільське управління

 ГУ ДФС у Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано